+48 669 STORIO (786746)

Twoja firma pod

szczególną ochroną

DataDomain - rozwiązanie do deduplikacji danych
EMC UNITY najnowsze macierze
Isilon - przechowywanie danych przez długie lata
UTM – czyli nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa sieci

Usługi

Storage Networking Infrastruktura IT Backup online Usługi

Do wszystkich proponowanych przez nas rozwiązań dodajemy całą gamę usług, które pozwalają na kompleksową obsługę naszych Klientów. Nie zależy nam wyłącznie na sprzedaży gotowych rozwiązań z naszej oferty, chcemy także opiekować się systemami Klienta na zasadzie stałej współpracy. Tak właśnie rozumiemy naszą misję pomagania Klientom, mając świadomość, że na początku tworzenia rozwiązania potrzebna jest najbardziej fachowa pomoc przy doborze właściwie zaprojektowanego systemu.


USŁUGI

Nasze usługi wiążą się przede wszystkim z uruchamianiem nowych systemów, które nasi Klienci potrzebują w związku z rozwojem ich przedsiębiorstw i zapewnieniem bezpieczeństwa ciągłego dostępu do danych. Dlatego też najpierw stawiamy na doradztwo i budowanie właściwej koncepcji rozwiązania, a dopiero potem dopieramy sprzęt, oprogramowania oraz właściwy plan opieki. Przy budowaniu nowych rozwiązań przyjmujemy z definicji 24 godzinną dostępność i staramy się taką wypracować nawet wtedy, gdy napotykamy na ograniczenia budżetowe.

Z naszej strony możliwe są wszystkie usługi, które dotyczą etapu poszukiwań i wyboru optymalnego systemu dla Klienta. Pomagamy na tym etapie czerpiąc z bogatego doświadczenia przy realizacjach innych projektów. Później tworzymy kompletne rozwiązanie, koncepcję, czy też projekt, zgodnie z naszą główną zasadą, że jeżeli zostanie ono wybrane przez Klienta do realizacji, to będzie faktycznie możliwe uruchomienie wszystkich obiecanych wcześniej funkcji systemu. Po udanym wdrożeniu bierzemy pełną odpowiedzialność za dalsze codzienne działanie rozwiązania oferując usługi opieki, serwisu i gwarancji.

Oto lista naszych usług:

          » Audyty
          » Koncepcje
          » Projekty

          » Wdrożenia
          » Konfiguracje

          » Opieka
          » Dokumentacja powykonawcza
          » Serwis
          » Gwarancja

          » Autorskie
          » Ceryfikowane
          » Autoryzowane

Dla nas liczy się jakość wykonywanych usług, którą oceniamy poprzez stopień zaspokojenia wszelkich potrzeb naszego Klienta: nie tylko funkcjonalnych, ale również biznesowych i ekonomicznych.
 
Jeżeli masz szczegółowe zapytanie o pomoc lub konsultację z naszej strony, prosimy o kontakt z naszą firmą: KONTAKT