+48 669 STORIO (786746)

Twoja firma pod

szczególną ochroną

DataDomain - rozwiązanie do deduplikacji danych
EMC UNITY najnowsze macierze
Isilon - przechowywanie danych przez długie lata
UTM – czyli nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa sieci

Nowoczesne macierze dyskowe EMC z Serii VNX

Firma EMC wprowadziła na rynek ulepszone macierze dyskowe z serii VNX. Oferowana jest cała gama systemów, począwszy od niedrogich rozwiązań klasy podstawowej zaprojektowanych z myślą o zarządzaniu zasobami IT w mniejszych środowiskach, a na bardzo wydajnych systemach zapewniających obsługę petabajtów informacji, przeznaczonych dla najbardziej wymagających aplikacji, skończywszy.

Rodzina VNX obejmuje serię VNXe® przeznaczoną dla menedżerów działów informatycznych w mniejszych firmach oraz serię VNX zaprojektowaną z myślą o potrzebach średnich i większych przedsiębiorstw w zakresie wysokiej wydajności i skalowalności.

Nowe macierze dyskowe EMC charakteryzują się przede wszystkim wysoką uniwersalnością zastosowania, pozwalającą na magazynowanie oraz wydajny dostęp do plików (CIFS / NFS), bloków (iSCSI / FC) oraz obiektów. Dodatkowo prezentują szeroką gamę oprogramowania przydatnego w optymalnym wykorzystaniu pamięci masowych (np. deduplikacja, kompresja, kopie migawkowe, replikacja).

 

Macierze dyskowe EMC VNX – PODSTAWOWE INFORMACJE

 

Dla zainteresowanych Klientów przeprowadzamy bezpłatne prezentacje oraz testy rozwiązań firmy EMC. W celu umówienia prosimy o kontakt.

Nowa generacja macierzy VNX kliknij tutaj.